Ahoj,
Věříme, že jsi připraven na zodpovězení tradičně nejzásadnější otázky léta, kterou ti položíme poslední prázdninovou sobotu 28.8.2021 na hřišti v Buši. Pozvánku na XV. ročník najdeš v příloze, tak se přihlas na https://irontime.cz/prihlaska1902/

Registrace do hlavního závodu (štafeta se registruje jako jeden závodník) i závodu školáků možná pouze přes web (https://irontime.cz/prihlaska1902/).

Startovné je opět 500 Kč/závodník (člen štafety), u školáků pak 150 Kč, předškoláci soutěží zdarma.

Nemění se ani zázemí závodu, takže bude k dispozici servisní zóna i občerstvení v průběhu závodu a po něm. Večer nám zpestří hudba a samozřejmě spousta dobrot od borců z Myslivny.

Tradicí je už i uzavřena silnice mezi Štěchovicemi a Slapy. Pražáci se k nám nejrychleji dostanou přes Mníšek pod Brdy, Novou Ves pod Pleší a Nový Knín.

Závod se bude konat v souladu s aktuálně platnými hygienickými pravidly, takže pro sichr s sebou dokumenty o prodělaném COVIDu, doklad o očkování, výsledek testu atd. aby televizní noviny referovali pouze o výsledu závodu.

Postavil jsem novou trasu na MTB a jak je už zvykem, můžete si jí s námi otestovat 21.8. kdy budeme vyrážet v 17 hod od Hostince U Váňů.

Užívej léta a brzy na viděnou,
BušMuž Team