Ahoj,
Letos o týden dříve než vloni jsme spustili on-line registraci k účasti na 12. ročníku triatlonu BušMuž.Konat se bude v sobotu 1. 9. 2018 v 10:30 v obci Buš.

Opět máme připraveny tradiční distance plavání (700m), XC (36km) a běhu (5km)

Ve 13 hodin vyplujeme ze Skalice.
Žactvo se přihašuje také on-line a své síly poměří od 11:30 na tratích v okolí Buše.
Předškoláci odstartují na hřišti v Buši kolem 15 hodiny


Stačí když na https://irontime.cz/prihlaska1336/  vyplníš vše potřebné a můžeš se dále věnovat tréninku, aby tvá forma gradovala poslední prázdninovou sobotu, která letos vychází na 1. září.

Parník nám začíná být těsný, proto neváhej s registrací. Kapacita parníku je i důvodem proč jsme počet on-line registrací pro štafety omezili na 15. (Pokud nebude vyčerpána kapacita jednotlivců, můžou se další štafety přihlásit v přímo den konání závodu.)

Standardem se také staly závody školáků, které jsou tento rok vypsány pro ročníky 2005 až 2010 a můžeš je také přihlásit on-line.

Předškoláci si dají neoficiální závody na hřišti v průběhu hlavního závodu.

Startovné je 500 Kč za dospělého, 150 Kč za školáka a předškoláci jedou samozřejmě zdarma. Kromě občerstvení na trati i v cíli bude k dispozici servisní zóna a večerní kulturní zážitek.

Jestli se nemůžeš dočkat, až nás uvidíš, můžeš si s námi projet trať kola už příští neděli 26. srpna. Sraz je ve 14 hodin v Buši před hospodou (Při nepříznivém počasí bude teoretická příprava tamtéž).

Dopravní situace se od loňského roku nezměnila, takže opět počítejte na cestě z Prahy se zdržením díky sanaci skály.

Těšíme se,
BušMuž Team